חברים קרית אונו

פרטי 
התקשרות
שירותי 
מרפאה
בקשות 
מהמרפאה
הצוות שלנו

בוגרת ביה"ס לרפואה ווטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית, מחזור 2017. סיימה בהצטיינות תואר ראשון במדעי בעלי החיים מטעם הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה. בזמן לימודיה עבדה כטכנאית מעבדה ואסיסטנטית בבית החולים האוניברסיטאי בית דגן. מגדלת עם בן זוגה את טופי, החתולה השובבה.

dr_noga1

ד"ר נגה ברל

וטרינרית

החלום שלי מגיל ארבע להיות וטרינרית הפך למציאות ובכל יום אני לומדת להעריך יותר ויותר את מזלי ואת הרצון העז שהיה לי על מנת להגשים אותו. הבנתי שניתנה לי הזכות לרפא ולתת מעצמי לחיות שלנו אותם אנו כה אוהבים. סיימתי את לימודי באוניברסיטת פאדובה שבצפון איטליה בשנת 2016. עם חזרתי לארץ התחלתי לעבוד ברשת מרפאות חברים. מתעניינת בתחום הרפואה הפנימית ורפואת חירום.

ד"ר ריילין גרין

ד"ר ריילין גרין

וטרינרית

מגיל צעיר הייתה לי חמלה לבע"ח ותמיד רציתי לעזור להם. לפני זמן קצר הצטרפתי לקורס עוזרי וטרינר של "חברים" והחלטתי להרים את הכפפה ולהפוך את החלום למציאות, מאז אני נהנת מכל רגע עם צוות המרפאה. לפני כ7 שנים אימצתי את לילה, כלבה שחורה ו"רגילה" לכאורה, שלימדה אותי מהי אהבה.

angel1

אנג'ל מעודה

אסיסטנטית

מגיל צעיר היה לי חיבור מיוחד לבעלי חיים וחלום לעבוד איתם ולעזור להם. את רוב שנות ילדותי העברתי לצד קוקי, רועה שוויצרית מדהימה והיום אני אמא גאה לאלפרד ושייני 🙂 אני לוקחת חלק בצוות מדהים במרפאות חברים סניף קרית אונו כאסיסטנטית ומנהלת מרפאה. בנוסף סיימתי בהצלחה את קורס עוזרי הווטרינר של רשת חברים.

פז אליהב

פז אליהב

אסיסטנטית ומנהלת המרפאה