חברים יהוד

פרטי 
התקשרות
שירותי 
מרפאה
בקשות 
מהמרפאה
הצוות שלנו

ילידת קיבוץ בצפון בת לשני הורים אוהבי חיות שחינכו אותי שבעלי החיים הם חלק מאיתנו וזוהי זכות שלנו לחיות איתם ולעזור להם ככול שנוכל. כל חיי גידלתי ועזרתי לבעלי חיים והיום אני חיה עם שני ילדי נועה ועידו המקסימים ועוד שבעה ילדים על ארבע שאת כולם הצלתי, שיקמתי ואימצתי (5 כלבים ו2 חתולים). לפני למעלה מעשור החלטתי לעזוב את עבודתי בחברת תעופה ולהתחיל לעבוד בתחום בעלי החיים ולאחר שנה של התנדבות במרפאה וטרינרית, התחלתי לעבוד כאסיסטנטית ולאחר פחות משנה כבר ניהלתי אותה.

גבי פרופיל

גבי מיכאלס

אחות וטרינרית ומנהלת המרפאה

בוגר תואר ראשון בהצטיינות במדעי המעבדה הרפואית באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט של האוניברסיטה העברית. גדלתי במושב כך שבכל שנות ילדותי הייתי מוקף חיות גדולות וקטנות. תמיד אהבתי בעלי חיים ולכן ההחלטה להמשיך לרפואה וטרינרית הייתה טבעית. נשוי לרננה ואבא של טדי, (המושלם, איך לא?) שאומץ מצער בעלי חיים.

תומר פרופיל

ד"ר תומר שגב

וטרינר

גדלתי במושב ומאז שאני זוכרת את עצמי אני מוקפת בבעלי חיים מכל הסוגים - תרנגולות, תוכים וגם עזים. למדתי טיפול בעזרת בעלי חיים ומזכירות רפואית. לאחר שנים בגן ילדים, עשיתי הסבה ואין מאושרת ממני. נשואה לערן ואמא ליעל, מעיין, עידו וטופי הכלבה הקטנה.

ענבל פרופיל

ענבל לייבל

אחות וטרינרית

מגיל צעיר הייתי מוקף בבעלי חיים ותמיד רציתי לעבוד ולטפל בהם. נרשמתי לקורס עוזרי וטרינר של חברים ומאז נהנה מכל רגע לעבוד עם בעלי חיים.

עומרי פרופיל

עומרי אבישי

אח וטרינר

שמי מיכל. למרפאת חברים הגעתי לאחר 14 שנים של עבודה ועשיה בתחום שונה לחלוטין. אזרתי אומץ, עשיתי ״פרסה״ על מנת לממש את האהבה הכי גדולה שלי-בעלי חיים ואנשים. עבורי, להגיע לעבודה בה הבונוס העצום של אהבה ללא תנאים מצד ההולכים על ארבע מתרחשת מדי יום הינה זכיה בפני עצמה 🙂

michal1

מיכל ניר

אחות וטרינרית