חברים חולון

פרטי 
התקשרות
שירותי 
מרפאה
בקשות 
מהמרפאה
הצוות שלנו

בוגרת בהצטיינות של בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט באוניברסיטה העברית, מחזור 2005. מאז עובדת במרפאה בחולון, תוך התמקדות ברפואה פנימית. מגיעה לכל משמרת מתוך רצון לעזור ולטפל, עם המון אהבה וחמלה. בבית עמוסה עד מעל לראש עם משפחה מקסימה - בעל, תאומות וילד קטן ומטפלת יולי הכלבה וסושי החתולה.

שרון פרופיל

ד"ר שרון פרנסיס

וטרינרית ומנהלת המרפאה

בוגרת תואר ראשון למדעי בעלי החיים מטעם הפקולטה לחקלאות ברחובות ובוגרת ביה"ס לווטרינריה על-שם קורט לשנת 2014. מלבד אהבתי הרבה למקצוע ולבעלי חיים אני חובבת שוקולד ועוגות מושבעת. מגדלת בימים אלה את פיץ החתולה שנאספה מהרחוב ואור שהצטרפה למשפחה.

ד"ר דנה ברקן

ד"ר דנה ברקן

וטרינרית

בעלי חיים היו האהבה הראשונה שלי ומהיותי ילדה קטנה היה לי קשר מיוחד עם חיות וכלבים בפרט. אני וכל מי שמכיר אותי שידע שאעסוק בתחום. החלום הוא להיות וטרינרית אז כרגע אני בתחילת דרכי. אמא גאה לג'ואי, מלינואה מושלם והורס את הבריאות!

מעיין בר יותם עיגול

מעיין בר יותם

אחות וטרינרית

בוגרת תואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטת ת״א ובוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורטבאוניברסיטה העברית. עליתי לארץ בגיל עשר מרוסיה. גדלתי בבית שאוהב בעלי חיים. מגיל חמש חלמתי להיות וטרינרית, והינה אני. מסתברשחלומות אכן מתגשמים. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי, ומשקיעה את כל ליבי ונשמתי בייעוד של הצלת חיים ואהבה אינסופית לבעח. לא יכולהלדמיין את עצמי עוסקת במשהו אחר. בנתיים מגדלת את החתולה הבריטית שלי, צ׳יקה, שמתחמקת מעדשת המצלמה וחולמת לאמץ כלב, רועה אוסטרלי. את החלום לפגוש את הנסיך על הסוס הלבן אני עדיין מחכה לממש:)

דריה

ד"ר דריה טרחוב

וטרינרית

מאז ומעולם אני אוהבת חיות מחמד והחלום היה לעבוד בתחום. אמא גאה לאווה פומירניאן וויסקי חתול מקסים. נהנת מכל רגע בעבודתי במרפאה פשוט הגשמתי חלום

כריס פרופיל

כריסטינה דבטיאן

אחות וטרינרית

מגיל קטן הייתה לי אהבה ענקית לבעלי החיים והחלום היה להפוך את זה למקצוע. נרשמתי לקורס עוזרי וטרינר של חברים ונהנת מכל רגע. אמא אוהבת לג׳ימי הביגל ומון החתול.

ליעד קרויטורו עיגול

ליעד קרויטורו

אחות וטרינרית