חברים חולון

פרטי 
התקשרות
שירותי 
מרפאה
בקשות 
מהמרפאה
הצוות שלנו

בוגרת בהצטיינות של בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט באוניברסיטה העברית, מחזור 2005. מאז עובדת במרפאה בחולון, תוך התמקדות ברפואה פנימית. מגיעה לכל משמרת מתוך רצון לעזור ולטפל, עם המון אהבה וחמלה. בבית עמוסה עד מעל לראש עם משפחה מקסימה - בעל, תאומות וילד קטן ומטפלת יולי הכלבה וסושי החתולה.

שרון פרופיל

ד"ר שרון פרנסיס

רופאה וטרינרית בכירה של הרשת

לא מזמן הגשמתי חלום והתחלתי לעבוד בתחום שרציתי מאז הילדות. לומדת סיעוד וטרינרי במכללה. אמא לילדה ו2 חתולות 😺😺. המשאלה שלי שכל בע"ח חסרת גג ימצא בית חם ואהוב.❤

מריאנה

מריאנה סמוליארנקו

מנהלת אדמיניסטרטיבית

בוגרת תואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטת ת״א ובוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורטבאוניברסיטה העברית. עליתי לארץ בגיל עשר מרוסיה. גדלתי בבית שאוהב בעלי חיים. מגיל חמש חלמתי להיות וטרינרית, והינה אני. מסתברשחלומות אכן מתגשמים. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי, ומשקיעה את כל ליבי ונשמתי בייעוד של הצלת חיים ואהבה אינסופית לבעח. לא יכולהלדמיין את עצמי עוסקת במשהו אחר. בנתיים מגדלת את החתולה הבריטית שלי, צ׳יקה, שמתחמקת מעדשת המצלמה וחולמת לאמץ כלב, רועה אוסטרלי. את החלום לפגוש את הנסיך על הסוס הלבן אני עדיין מחכה לממש:)

דריה

ד"ר דריה טרחוב

וטרינרית

היי אני מיכל אוחנה בת 24 מאז ומתמיד חלמתי לעבוד עם חיות לפני כשנה נרשמתי לקורס אחים וטרינרים ומאז מגשימה את חלומי ונהנת מכל רגע אמא של ליצ׳י וג׳וי המלינואות וצ׳ארלי ופרדי הפיטבולים ❤️

מיכל אוחנה

מיכל אוחנה

אחות וטרינרית

מגיל צעיר היה לי חיבור מיוחד לבעלי חיים וחלום לעבוד איתם ולעזור להם. את רוב שנות ילדותי העברתי לצד קוקי, רועה שוויצרית מדהימה והיום אני אמא גאה לאלפרד ושייני 🙂 אני לוקחת חלק בצוות מדהים במרפאות חברים סניף קרית אונו כאסיסטנטית ומנהלת מרפאה. בנוסף סיימתי בהצלחה את קורס עוזרי הווטרינר של רשת חברים.

פז אליהב

פז אליהב

מנהלת מרפאה ואחות וטרינרית