חברים אשדוד

שירותי 
מרפאה
בקשות 
מהמרפאה
הצוות שלנו

תמיד בעלי חיים היו חלק ממני עובדת כאחות וטרינרית מעל חמש שנים ונהנת מכל רגע...

ולרי

ולרי זילברברג

אחות וטרינרית

מאז שהייתי ילדה קטנה חלמתי להיות וטרינרית..אמנם לא רופאה , אבל כבר 25 שנה עובדת כאחות וטרינרית במרפאה ואוהבת את העבודה שלי כל כך.

לידה עיגול

לידיה זובוק

אחות וטרינרית

מגיל צעיר התרגשתי מבעלי חיים ותמיד רציתי שיהיו המון סביבי. לפני זמן קצר הצטרפתי למשפחת חברים בה אני זוכה להכיר כל יום חבר קטן נוסף, כל גרגור וקשקוש בזנב מרגש כל פעם מחדש.

יאנה עיגול

יאנה באום

אחות וטרינרית

בוגרת תואר ראשון למדעי בעלי החיים מטעם הפקולטה לחקלאות ברחובות ובוגרת ביה"ס לווטרינריה על-שם קורט לשנת 2014. מלבד אהבתי הרבה למקצוע ולבעלי חיים אני חובבת שוקולד ועוגות מושבעת. מגדלת בימים אלה את פיץ החתולה שנאספה מהרחוב ואור שהצטרפה למשפחה.

ד"ר דנה ברקן

ד"ר דנה ברקן

וטרינרית

מאז ומעולם החלום היה לעבוד עם חיות. בגיל 23 בשנת 2009 נרשמתי לקורס עוזרי וטרינר של חברים ולאחר חודשיים התחלתי לעבוד במרפאה. היום לאחר יותר מעשור מנהלת את מרפאה אשקלון ואחראית מערך צוות האחים/יות של המרפאות. אמא גאה לאביב, תומר, לונה ומיצי 🙂

לורין פרופיל 1

לורין חליו רשף

אחות וטרינרית ומנהלת המרפאה

בוגר תואר ראשון במדעי החיים וארכיאולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית, ובוגר ביה"ס לוטרינריה על שם קורט לשנת 2020. תמיד חשבתי שאהיה ארכיאולוג, אבל בהמשך התאהבתי בביולוגיה ואז בוטרינריה. נשוי לאורטל, אבא לדין ולאורסולה החתולה.

ד"ר אלון וישינסקי

וטרינר

בוגרת ביה"ס לרפואה ווטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית, מחזור 2017. סיימה בהצטיינות תואר ראשון במדעי בעלי החיים מטעם הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה. בזמן לימודיה עבדה כטכנאית מעבדה ואסיסטנטית בבית החולים האוניברסיטאי בית דגן. מגדלת עם בן זוגה את טופי, החתולה השובבה.

dr_noga1

ד"ר נגה ברל

וטרינרית

בוגר תואר ראשון למדעי בעלי החיים באונ' העברית וביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט. יחד עם אשתי, שרון, מגדלים באהבה את 3 ילדינו ואת ארבל - השילוב המושלם בין האסקי וביגל

שקד עיגול

ד"ר שקד כהנוביץ

וטרינר