חברים אשדוד

שירותי 
מרפאה
בקשות 
מהמרפאה
הצוות שלנו

תמיד בעלי חיים היו חלק ממני עובדת כאחות וטרינרית מעל חמש שנים ונהנת מכל רגע...

ולרי

ולרי זילברברג

אחות וטרינרית

מאז שהייתי ילדה קטנה חלמתי להיות וטרינרית..אמנם לא רופאה , אבל כבר 25 שנה עובדת כאחות וטרינרית במרפאה ואוהבת את העבודה שלי כל כך.

לידה עיגול

לידיה זובוק

מנהלת אדמיניסטרטיבית ואחות וטרינרית

בוגרת תואר ראשון למדעי בעלי החיים מטעם הפקולטה לחקלאות ברחובות ובוגרת ביה"ס לווטרינריה על-שם קורט לשנת 2014. מלבד אהבתי הרבה למקצוע ולבעלי חיים אני חובבת שוקולד ועוגות מושבעת. מגדלת בימים אלה את פיץ החתולה שנאספה מהרחוב ואור שהצטרפה למשפחה.

ד"ר דנה ברקן

ד"ר דנה ברקן

וטרינרית

מאז ומעולם החלום היה לעבוד עם חיות. בגיל 23 בשנת 2009 נרשמתי לקורס עוזרי וטרינר של חברים ולאחר חודשיים התחלתי לעבוד במרפאה. היום לאחר יותר מעשור מנהלת את מרפאה אשקלון ואחראית מערך צוות האחים/יות של המרפאות. אמא גאה לאביב, תומר, לונה ומיצי 🙂

לורין פרופיל 1

לורין חליו רשף

אחות וטרינרית ומנהלת המרפאה

בוגר תואר ראשון במדעי החיים וארכיאולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית, ובוגר ביה"ס לוטרינריה על שם קורט לשנת 2020. תמיד חשבתי שאהיה ארכיאולוג, אבל בהמשך התאהבתי בביולוגיה ואז בוטרינריה. נשוי לאורטל, אבא לדין ולאורסולה החתולה.

ד"ר אלון וישינסקי

וטרינר

מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי ונמשכתי לעולם בעלי חיים. שהייתי ילדה כל היום חפשתי חיות ורציתי לאסוף את כולם מהרחוב אליי,אני אוהבת את היופי שלהם,הנאמנות והאומץ שיש לבעלי החיים . כיום אני אמא למייקל וליאן ,ולשלושת החתולים ,לונה ,מייפל ואיימי ונהנת מכל רגע איתם.🙂

Screenshot_20211206-105758_Gallery-modified

נוי יוסף

אחות וטרינרית